عضو کمیته اجرایی نمایشگاه الکامپ: الکامپ سال آینده، ۲۵ تا ۲۸ آذر برگزار می‌شود

عضو شورای سیاست‌گذاری بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ گفت: بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ، سال آینده از ۲۵ تا ۲۸ آذرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه الکامپ ۲۱، محمد ثروتی افزود: در الکامپ ۲۲ تلاش خواهیم کرد تا جانمایی‌ شرکت‌ها به درستی صورت بگیرد و این موضوع برای‌مان بسیار حایز اهمیت است، درحالی که در دوره‌های گذشته چنین اتفاقی را شاهد نبودیم.

عضو شورای سیاست‌گذاری بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ تصریح کرد: در الکامپ سال جاری با تقاضای بسیاری برای حضور در نمایشگاه روبرو بودیم و به دلیل کمبود جا، بسیاری از شرکت‌ها پشت در الکامپ ماندند.  به همین دلیل برای دوره بعد سعی خواهیم کرد بخش غربی نمایشگاه که در طرح توسعه تکمیل خواهد شد را نیز به سالن‌های الکامپ اضافه کنیم.

وی گفت: تکمیل بخش غربی نمایشگاه سبب خواهد شد تا الکامپ ۲۲ را به صورت متمرکز و در یک نقطه نمایشگاه برگزار کنیم و دیگر شاهد پراکندگی جغرافیایی نباشیم.

ثروتی ادامه داد: بسیاری از شرکت‌های خارجی اروپایی و آسیایی از هم‌اکنون برای حضور در الکامپ ۲۲ اعلام آمادگی کرده‌اند و ماهم تلاش خواهیم کرد فضای مناسبی را در اختیار آنها بگذاریم به نحوی که امیدواریم بیش از هزار متر مربع در اختیار شرکت‌هایی که به طور مستقیم از خارج از کشور می‌آیند قرار گیرد.

وی یادآور شد:  تعدادی از اپراتورهای تلفن همراه ابراز علاقه کرده‌اند که در الکامپ ۲۲ در سالن‌های بزرگ و اختصاصی حضور داشته باشند.

عضو شورای سیاست‌گذاری بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ تصریح کرد: بسیاری از شرکت‌ها که در دوره‌های گذشته نمایشگاه الکامپ حضور داشتند، دوره ۲۱ را رصد کرده‌اند و علاقمند هستند که در دوره ۲۲ الکامپ شرکت کنند. پیش‌بینی‌مان این است که در سال آینده هم با افزایش تقاضا و مشکل کمبود فضا روبرو باشیم.

وی ضمن تقدیر از همکاری شرکت سهامی نمایشگاه در برگزاری الکامپ امسال گفت: به ویژه در بحث ارزی-ریالی همکاری بسیار خوبی صورت گرفته است و مشکلی در این زمینه نداشتیم.

ثروتی افزود: در حوزه‌های مختلف همچون مجوز، زمان و ارزی- ریالی، شاهد هماهنگی و همکاری‌های بسیاری از سوی بدنه نمایشگاه به ویژه آقای اسفهبدی، مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌ها بودیم و توانستیم دوره ۲۱ نمایشگاه را به خوبی و خوشی برگزار کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا