برترین اخبارروابطزندگی هوشمند

قدرت مدیران، نگهبانان صنعت

امتیاز دهی

مدیران، نگهبانان صنعت هستند که بدون این افراد اتفاق درستی نمی‌افتد. در این بخش اقلیتی باهوش، موفق و همچنین باسلیقه پیشنهادات ظاهر مدیریتی بانوان را می‌دهند.

اولین در پیشنهاد دادن

اولین پیشنهاد: بهترین انتخاب خیاط را که با آهنگی دقیق دوخته شده را نگاه کنید.

برای موفقیت لباس بپوشید و به خودتان یک کیف قلاب‌دار لوکس هدیه بدهید، که اندازه مناسبی برای خانم‌های مشغول کار می‌باشد.

کفش­های بندی مناسب

به خانم‌ها، کفش­های عالی بدهید و او می­تواند دنیا را فتح کند. کفش‌های زنانه، بندی روشی خوبی هستند که قدرت­تان را به زیبایی یک بازیکن برسانید.

برشی از بالا

در اینجا مدی/ سبکی است که می­گوید شما مسئول هستید.  لباس­های رسمی را به پوشالی مارگارت ترک کنید.  لباس جدید روز درباره خط­های تمیز و شکل­های جدی می­باشد.

زیبایی

خط ابروی طبیعی LANEIGE به رنگ قهوه­ای Mocha

چیزی نمی­گوید که “من تحت کنترل هستم” مثل ابروهای آراسته شدۀ بی­نقص.  این مداد ابرو شامل پودر پرمنفذ می­باشد که عرق و sebum را جذب می­کند، با اطمینان به قوس­های طبیعی که به نظر جدید می­رسد، حتی به محض اینکه روز را با شتاب از قراری به قراری دیگر می­گذرانید.

بالشتک ضد آفتاب ضد پیری + 50 LANEIGE BB

همانطور که بیانسه می­گوید، “کل روز هلاک می­شوم”.  بالشتک ضد آفتاب ضد پیری + 50 LANEIGE BB سلاح مخفی شما برای نگاه بی­نقص می­باشد، پوشش شگفت­آوری را فراهم می­کند و پاداش منفعتی مثل مراقبت ضد پیری و به پوست خسته توانایی سر حال شدن می­دهد.

ماتیکی به رنگ سیر LANEIGEکاملاً رنگ بژ

حرفه­ای کامل، نیمه کاره چیزی را انجام ندهید- حتی هنگامی که برای زیبایی چهره­تان باشد.  با این ماتیک مرطوب کننده نرم کنید که دوام خوبی بر جای می­گذارد.

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن