پی اس 4

بازی Death Stranding – مدس میکلسن از دیوانه‌وار بودن گرافیک و گیم‌پلی می‌گوید

«مدس میکلسن» (Mads Mikkelsen)، بازیگر نقش «کلیف» (Cliff) در بازی Death Stranding از تجربه‌ی دیوانه‌وار خود از این بازی می‌گوید.

بازی Death Stranding پر از ستاره‌هایی است که شخصیت‌های عجیب و غریب و مرموز آن را به تصویر می‌کشند و یکی از این شخصیت‌ها، کلیف نام دارد که مدس میکلسن نقش آن را بر عهده داشته است. حتی هیدئو کوجیما این شخصیت را با میکلسن در ذهن خود طراحی کرده و نوشته بود و به نظر می‌رسد که میکلسن نیز به شدت از عنوانی که در آن نقش‌آفرینی می‌کند هیجان‌زده است.

میکلسن طی مصاحبه با TASS گفته است که بازی Death Stranding تجربه‌ای طولانی خواهد بود و او تاکنون حدود دو ساعت از آن را بازی کرده است. و وی با توجه به این دو ساعت، نه‌تنها این بازی را از لحاظ جلوه‌های بصری بلکه از لحاظ گیم‌پلی دیوانه‌کننده و خارج از مرزها توصیف کرده درحالی که کوجیما را استاد خلق چیزهای جدید نامیده است.

این عنوان بسیار طولانی خواهد بود. من دو ساعت از آن را تجربه کرده‌ام و من را متعجب کرد. دیدن اینکه این بازی ما را به کجا می‌برد دیوانه‌وار بود. نه‌تنها از لحاظ جلوه‌های بصری، بلکه از لحاظ گیم‌پلی نیز دیوانه‌کننده بود. نوعی فراتر از مرزها و نو بود، چیزی که تاکنون ندیده‌ایم. و فکر می‌کنم این چیزی است که بازیکنان از هیدئو کوجیما انتظارش را دارند. وی پدرخوانده‌ی خلق چیزهای جدید است.

Death Stranding، ساخته شده توسط تیمی ۸۰ نفره در تنها سه سال، با نوید ساختارشکنی‌ها و نوآوری‌های بزرگ به‌طوری که حتی کوجیما هم به‌عنوان کارگردان آن را درک نمی‌کند و توانایی دسته‌بندی کردن آن را ندارد، در ۸ نوامبر ۲۰۱۹ مصادف با ۱۷ آبان ۱۳۹۸ به‌طور انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. کوجیما طی چند وقت اخیر از وجود درجه‌ی سختی «بسیار آسان» مخصوص طرفداران سینما و همچنین دلایل جهان‌آزاد بودن این بازی گفته است. ضمناً بیان داشته است که Death Stranding باعث خواهد شد احساس تنهایی کنید.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن