مهلت ارسال اثر به مسابقه Development Awards تمدید شد

مهلت ارسال اثر به مسابقه Development Awards که در نخستین نمایشگاه بین‌المللی تجاری صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران یعنی Tehran Game Convention برگزار می‌شود تا پایان روز سه‌شنبه ۲ خرداد ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقهDevelopment Awards  که با هدف بهتر دیده شدن بازی‌های ایرانی در میان ناشران بین‌المللی پایه‌ریزی شده مسابقه‌ای برای تشویق بازی‌سازان ایرانی به تولید و صادرات بازی‌هایی در سطح بین‌المللی است.

براساس تاریخ جدید، بازی‌سازان ایرانی برای حضور در این مسابقه تا تاریخ ۲ اردیبهشت ماه فرصت دارند با مطالعه‌ی دقیق فراخوان، فرم ثبت‌نام را به نشانی http://www.tehrangamecon.com/DevelopmentAwards تکمیل کرده و موارد درخواستی از جمله نسخه قابل بازی (حداقل شامل یک برش عمودی از بازی)، مستند معرفی بازی به زبان انگلیسی و فیلم گیم پلی را ارسال کنند.

براساس اعلام ستاد برگزاری TGC، تمامی تیم‌های بازی‌سازی اعم از شرکت‌ها و گروه‌ها می‌توانند در این مسابقه شرکت داشته باشند اما با توجه به هدف برگزاری این مسابقه که کمک به بهتر دیده شدن و نشر بهتر بازی‌ها در مارکت‌های خارج از ایران است؛ بازی‌هایی که پیش‌تر در استورهای خارجی (Steam, App Store, Google Play,..) منتشر شده‌اند امکان حضور در این مسابقه را ندارند. با این حال عرضه بازی در ایران مشکلی در این زمینه ایجاد نخواهد کرد.

در نخستین دوره مسابقه Development Awards قرار است بازی‌ها از سوی ناشران و بازی‌سازان مطرح بین‌المللی داوری شود. این مسابقه چهار برنده بهترین بازی موبایل، بهترین بازی کنسول/کامپیوتر، بهترین بازی نوآور کامپیوتر و بهترین بازی نوآور موبایل خواهد داشت.

از برنده‌های این رقابت که به اجماع نظرات داوران خارجی عناوین قابل و موفقی خصوصا برای بازار بین‌الملل باشد در جهت تکمیل پروژه یا بازاریابی و فروش محصول حمایت مالی به عمل خواهد آورد. این حمایت در قالب گرنت (Grant) خواهد بود و حداقل مبلغ آن برای دو عنوان جایزه اصلی رقم ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال تعیین گردیده است.

برندگان دو عنوان بهترین بازی نوآور و خلاقانه برای PC و موبایل نیز هر یک حداقل ۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال را به عنوان گرنت دریافت می‌کنند.

علاوه بر حمایت مالی، طبق توافق انجام شده با برگزار کننده نمایشگاه Casual Connect امکان حضور برنده‌های دو جایزه اصلی در نمایشگاه Casual Connect Asia 2018 فراهم خواهد بود.

نخستین نمایشگاه TGC، با حضور ۳۰ ناشر بین‌المللی و بیش از ۳۰ سخنران مطرح و شناخته‌شده‌ی بین‌المللی در دو روز ۱۵ و ۱۶ تیرماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا