ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

نسخه‌ی جدید بازی Hitman به خوبی توسعه‌ی خود را طی می‌کند

استودیوی «آی‌او اینترکتیو» (IO Interactive) به آرامی و خوبی توسعه‌ی نسخه‌ی جدید بازی Hitman یا شاید Hitman 3 را به جلو می‌برد.

استودیوی آی‌او اینترکتیو در برنامه‌ی ماهانه‌ای که برای Hitman 2 منتشر کرده، اشاره داشته است که توسعه‌ی نسخه‌ی جدید بازی Hitman به خوبی به پیش می‌رود و افراد بیشتری از تیم سازنده‌ی Hitman 2 را به سمت نسخه‌ی جدید آورده است. اینکه این نسخه‌ی جدید هم‌اکنون در پروسه‌ی اصلی و کامل تولید به سر می‌برد یا خیر مشخص نیست ولی Hitman 2 همچنان محتویات جدید نظیر Featured Contracts و محتویات فصلی بیشتری را دریافت خواهد کرد.

در ماه جولای گذشته، استودیوی آی‌او اینترکتیو از توسعه‌ی نسخه‌ی جدید بازی Hitman گفت و بعدتر شفاف‌سازی شد که این عنوان در دست توسعه نیست (و صرفاً برای آن برنامه‌ریزی شده است) و استودیوی کوپنهاگن آی‌او اینترکتیو مشغول ساخت یک آی‌پی جدید است. این استودیو سپس از امضای یک قرارداد توزیع و انتشار با Warner Bros. Interactive Entertainment برای یک «تجربه‌ی جدید برای کنسول‌ها و پی‌سی» خبر داد.

در حال حاضر هیچ جزئیاتی از اینکه نسخه‌ی جدید بازی Hitman چه شکل و شمایل و ساختاری خواهد داشت در دست نیست اما استودیوی آی‌او اینترکتیو اعلام کرده بود که در نظر دارد آن را به‌صورت قسمتی عرضه کند. اگر این نسخه تا زمان انتشارش فاصله‌ی زیادی داشته باشد، پس باید ایکس‌باکس اسکارلت و پلی‌استیشن 5 را هم در کنار پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان و پی‌سی جزو پلتفرم‌های آن قرار داد، یا شاید آن‌قدر دیرتر به انتشار برسد که این دو کنسول نسل نهمی در کنار پی‌سی تنها پلتفرم‌های آن باشند. تنها کاری که در حال حاضر می‌توان کرد این است که منتظر جزئیات هرچند کوچک‌ِ بیشتر از سازندگان درباره‌ی آن بود.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن