ایکس باکسپی اس 4نینتندو

نینتندو سوئیچ در سال 2020 از مجموع پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس فروش بیشتری داشته است

نینتندو سوئیچ در 2020 در بریتانیا از کنسول‌های سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان روی هم رفته، فروش بیشتری را تجربه کرده است.

نینتندو سوئیچ در چهارمین سال عرضه‌اش به لطف ترکیبی بودن و دسترسی آسانش و همچنین عناوین فرست پارتی باکیفیت و جذابی که به‌صورت مداوم بر روی آن به انتشار می‌رسد، همچنان با قدرت به جلو می‌رود و حتی برخی پیش‌بینی کرده‌اند که علی‌رغم عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس، سوئیچ پرفروش‌ترین کنسول سال 2020 خواهد شد. و حال گزارش جدیدی باری دیگر از عملکرد قوی این کنسول حکایت دارد.

به گزارش «کریستوفر درین» (Christopher Drin) از GamesIndustry، نینتندو سوئیچ از مجموع پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در سال 2020 در بریتانیا فروش بیشتری داشته است. رقم دقیقی ارائه نشده و همچنین باید نکاتی را مد نظر داشت از جمله اینکه پی‌اس 4 و ایکس‌باکس وان کم‌کم در سال‌های پایانی خود به سر می‌برند و کنسول‌های نسل جدید نیز با محدودیت موجودی مواجه بوده‌اند که قطعاً از فروششان کاسته است.

از سایر دستاوردهای امسال سوئیچ باید به صدرنشینی 23 ماهه‌ی آن در صدر پرفروش‌ترین کنسول‌ها در ایالات متحده‌ی آمریکا اشاره کرد که منطقه‌ای است که به نوعی سونی و مایکروسافت بر بازار آن حاکم هستند. ضمناً طبق آخرین آمار، تعداد مشترکین سرویس «نینتندو سوئیچ آنلاین» به 26 میلیون نفر رسیده است.

شایعات چند وقت اخیر حکایت از این دارند که مدلی جدید و بهبود یافته از نینتندو سوئیچ در سال جاری روانه‌ی بازار می‌شود اما همچنان باید منتظر اخبار رسمی از سوی نینتندو بود. همچنین لازم به ذکر است که مدل استاندارد و مدل دیجیتالی و بدون دیسک پلی‌استیشن 5 به ترتیب با قیمت 500 و 400 و ایکس‌باکس سریز ایکس و ایکس‌باکس سریز اس به ترتیب با قیمت 500 و 300 دلار هم‌اکنون در سراسر جهان در دسترس قرار دارند.

نظر شما درمورد عملکرد نینتندو سوئیچ در سال 2020 چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن