پی اس 4

پلی‌استیشن 5 ظاهراً بزرگ‌ترین کنسول تاریخ تاکنون خواهد بود

از همان زمان رونمایی از پلی‌استیشن 5 ، اندازه‌ی آن مورد توجه قرار گرفت اما کمتر کسی انتظار داشت که بزرگ‌ترین کنسول تاریخ تا به حال باشد.

به لطف اندازه‌گیری‌های Taiwan’s National Communications Commission یا به اختصار NCC، اکنون تصاویری را از زاویه‌ی نزدیک از پلی‌استیشن 5 داریم که به خوبی اندازه‌ی آن را نشان می‌دهد.

پلی‌استیشن 5 بزرگ‌ترین کنسول تاریخ تاکنون به حساب می‌آید و حتی از اولین ایکس‌باکس و مدل اولیه‌ی پلی‌استیشن 3 در زمان عرضه‌اش هم بزرگ‌تر خواهد بود. سونی طی نمایش این کنسول در هفته‌ی گذشته ابعاد آن را مشخص کرد اما شاهد اندازه‌ی دقیق آن نبودیم که اکنون به دید بهتری نسبت به اندازه‌ی آن دست پیدا کرده‌ایم.

همان‌طور که The Verge هم اشاره کرده است، بازیکنان در پیدا کردن فضای مناسب برای پی‌اس 5 به مشکل برخواهند خورد. البته این مشکل برای ایکس‌باکس سریز ایکس هم وجود خواهد داشت از آنجا که این کنسول هم مانند کنسول سونی عمدتاً طوری طراحی شده است که به‌صورت عمودی قرار داده شود.

مدل استاندارد و مدل دیجیتالی و بدون دیسک پلی‌استیشن 5 به ترتیب با قیمت 500 و 400 دلار در 12 نوامبر (22 آبان) در برخی مناطق مشخص (ایالات متحده‌ی آمریکا، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند و کره‌ی جنوبی) و در 19 نوامبر (29 آبان) در سایر نقاط جهان عرضه خواهند شد. سونی طی رویداد هفته‌ی گذشته که طی آن قیمت و تاریخ عرضه‌ی دقیق این کنسول را مشخص کرد، همچنین از PS Plus Collection سخن گفت که مجموعه‌ای از بزرگ‌ترین عناوین پلی‌استیشن 4 است که در زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 در دسترس مشترکین سرویس پلی‌استیشن پلاس روی این کنسول قرار می‌گیرد و از اینجا می‌توانید جزئیات بیشتر آن را مشاهده کنید.

نظر شما راجع به پلی‌استیشن 5 و اندازه‌ی آن چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن