ایکس باکسپی اس 4سرگرمیکامپیوتر خانگی

کارگردان بازی Death Stranding به کار روی کانسپت جدید اشاره دارد

«هیدئو کوجیما» (Hideo Kojima)، کارگردان کارکشته‌ی سری Metal Gear و بازی Death Stranding مشغول کار روی پروژه‌ی آینده‌ی خود است.

هیدئو کوجیما مدتی است که از کار روی پروژه‌ی جدید خود سخن می‌گوید و درحالی که تا اینکه چیزی قطعی شود و خبر موثق و مشخصی درباره‌ی آن بشنویم فاصله‌ی زیادی داریم، وی هر از چند گاهی به توئیتر می‌آید و در این باره جزئیاتی را ارائه می‌دهد و اشارات کوچکی می‌کند.

حال وی باری دیگر به توئیتر آمده و از کار به همراه کارگردان هنری «یوجی شینکاوا» (Yoji Shinkawa) روی کانسپت عنوان جدید خود گفته است. کوجیما توضیح داده است که از طریق پیام‌ و ایمیل درباره‌ی جوانب مختلف بازی شامل «فضای هر شخصیت، پس‌زمینه، دنیا، رنگ و بو، شخصیت‌ها، نقش‌ها، تصاویر، ایده‌ها و کلمات کلیدی» صحبت می‌کنند.

وی در توئیت دیگری که طی آن راجع به آهنگی که هنگام کار روی پروژه‌ی جدید پوش می‌کند صحبت کرده، تصویری را ضمیمه کرده است که در آن یک طراحی از چیزی شبیه یک سفینه‌ی فضایی مشاهده می‌کنیم. اگرچه این هیچ چیزی را مشخص نمی‌کند، اما شاید بتواند باعث شود حدس درست‌تر و محتمل‌تری راجع به فضای عنوان پیش رو بزنیم.

استودیوی کوجیما پروداکشنز که بازی Death Stranding را سال گذشته به‌طور موفقیت‌آمیز به انتشار رساند، پروژه‌های متعددی را در دست توسعه دارد که یکی از آن‌ها عنوان «بزرگی» خواهد بود. این درحالی است که کوجیما در گذشته اظهار داشته است که به ساخت یک اثر بسیار ترسناک علاقه‌مند است. در عین حال، بازیگر شخصیت اصلی Death Stranding یعنی «نورمن ریدس» (Norman Reedus) مدتی قبل اعلام کرده بود که او و کوجیما در حال مذاکره برای پروژه‌ی تازه‌ای هستند.

باید منتظر ماند و دید که هیدئو کوجیما این بار چه تدارکاتی را برای طرفداران دیده است. در شرایط حال حاضر ممکن است که هر ایده و کانسپتی دستخوش تغییر شود و مشخص نیست که پروژه‌ی بعدی کوجیما، دقیقاً همانی است که هم‌اکنون مشغول آن است یا خیر.

بازی Death Stranding هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن 4 قرار دارد و در در 14 جولای مصادف با 24 تیر از طریق استیم و فروشگاه اپیک گیمز بر روی پی‌سی منتشر خواهد شد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن