دسته‌بندی نشدهکسب و کار

کوجیما پروداکشنز بخش مربوط به فیلم و موسیقی تاسیس کرد

امتیاز دهی

هیدئو کوجیما بالاخره ماجراجویی خود در دنیای سینما و حتی موسیقی را آغاز و بخش فیلم و موسیقی کوجیما پروداکشنز را راه‌اندازی کرد.

هیدئو کوجیما همواره علاقه خود نسبت به دنیای سینما و آرزوی همیشگی‌اش برای ساخت فیلم‌های بلندپروازانه‌ را ابراز کرده است و حال پس از سال‌ها، با استودیوی خود بالاخره قدمی جهت محقق کردن این موضوع و گسترش فعالیت‌های خود در مدیوم‌های دیگر برمی‌دارند.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

استودیوی کوجیما پروداکشنز یک بخش جدید را در لس آنجلس تاسیس کرده است که به حوزه‌های سینما، تلویزیون و موسیقی اختصاص خواهد داشت. مدیریت این بخش را «رایلی راسل» (Riley Russel)، یکی از نیروهای باسابقه پلی‌استیشن که حدود سه دهه در این شرکت فعالیت داشته است، بر عهده دارد.

راسل درباره بخش فیلم و موسیقی کوجیما پروداکشنز چنین اظهار داشته است:

این بخش با نیروهای حرفه‌ای خلاق و مستعد در عرصه تلویزیون، موسیقی و سینما و همچنین صنعت گیمینگ کار خواهد کرد. این تیم هدف از افزایش گستره آی‌پی‌های در دست توسعه توسط کوجیما پروداکشنز و برجسته‌تر ساختن آن‌ها در فرهنگ عامه ما دارد. اگرچه ما یک شرکت جهانی هستیم، این تیم توسعه جدید در لس آنجلس کالیفرنیا مستقر خواهد بود. ما مشتاقانه منتظر همکاری با بهترین نیروهای مستعد در حوزه‌های مختلف صنعت سرگرمی هستیم.

در عین حال، مدیر توسعه کسب و کار کوجیما پروداکشنز یعنی «یوشیکو فوکودا» (Yoshiko Fukuda) چنین بیان داشته است:

یافتن راه‌های جدید برای سرگرم کردن، مشغول کردن و ارائه ارزش به طرفدارانمان بخشی اساسی از دنیای داستان‌سرایی سریع و همیشه در حال تغییر است. بخش جدید ما این استودیو را وارد حوزه‌های بیشتری خواهد کرد که نمایان‌گر روایت‌های خلاقانه ما فراتر از بازی‌های ویدئویی است و راه‌های بیشتری را برای طرفداران فراهم می‌کند تا در این فضاها با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و خودشان را غرق کنند.

در خصوص سایر اخبار مربوط به کوجیما پروداکشنز، باید اشاره کرد که شایعاتی مبنی بر مذاکرات بین مایکروسافت و کوجیما پروداکشنز به گوش می‌رسید. گفته می‌شد که این دو شرکت به دنبال توسعه یک عنوان انحصاری برای ایکس‌باکس هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن