استقبال همراه اول از جام‌جهانی 2022 با 11 توپ طلا

استقبال همراه اول از جام‌جهانی ۲۰۲۲ با ۱۱ توپ طلا

به گزارش سیارنیوز و به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال، طرح ویژه جام جهانی خود را کلید زد که تمامی ایرانیان بتوانند از امروز ۱۶ آبان تا پایان آذر ۱۴۰۱ با کسب امتیازات لازم، در آن شرکت کنند.

جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قرار است از ۲۰ نوامبر تا ۱۸ دسامبر (۲۹ آبان تا ۲۷ آذر ۱۴۰۱) به میزبانی قطر برگزار شود و در نخستین بازی روز ۳۰ آبان، تیم ملی کشورمان با تیم انگلیس دیدار خواهد کرد.

طرح قرعه کشی جام جهانی که به صورت امتیازی برگزار خواهد شد، شیوه های متنوعی را برای مشترکان همراه اول در راستای کسب امتیاز در نظر گرفته است تا شانس برنده شدن تمامی مشترکان افزایش یابد.

در راستای اجرای این طرح سراسری «خرید و فعالسازی سیمکارت دائمی ۲۰۰ امتیاز»، «خرید و فعالسازی سیمکارت اعتباری ۵۰ امتیاز»، «خرید بسته مکالمه، دیتا، پیامک یا ترکیبی هر ۱۰ هزار تومان ۱۰ امتیاز»، «روشن کردن سیمکارت خاموش ۵۰ امتیاز»، «پرداخت قبض هر ۱۰ هزار تومان ۱۰ امتیاز»، «خرید شارژ هر ۱۰ هزار تومان ۱۰ امتیاز» و «تبدیل سیمکارت به یوسیم ۵۰ امتیاز» دارد.

همچنین «نصب اپلیکیشن همراه من یا اوانو ۵۰ امتیاز»، «تبدیل سیمکارت اعتباری به دائمی ۱۰۰ امتیاز»، «ترابرد مشترکان دائمی از سایر اپراتورها ۲۰۰ امتیاز»، «ترابرد مشترکان اعتباری از سایر اپراتورها ۵۰ امتیاز» و «فعالسازی بسته ویژه قرعه کشی جام جهانی در باشگاه مشتریان ۱۰ امتیاز» دارد.

در صورتیکه مشترکی در بیش از چند گروه مذکور قرار داشت، امتیازات تمامی گروه ها جمع و شانس او برای برنده شدن در این قرعه کشی افزایش می یابد. بنابراین رزرو بسته های نقدی با توجه به اینکه پرداخت صورت می گیرد نیز مشمول محاسبه امتیاز و شرکت در قرعه کشی می شود.

همچنین شرکت در طرح قرعه کشی جام جهانی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترکان ندارد و شماره تمامی مشترکان همراه اول واجد شرایط، به صورت خودکار وارد سیستم قرعه کشی که در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد، می شود.

همراه اول با هدف شفافیت در اجرای این طرح، اعلام کرده که در پایان ماه های آبان و آذر برای تمامی مشترکان مشمول، پیامکی ارسال و طی آن امتیاز مشترکان اعلام خواهد شد.

همسو با اهمیت این رویداد بزرگ جهانی و شرکت تیم ملی کشورمان، همراه اول جوایز ویژه ای شامل ۱۱ توپ طلا را برای برندگان قرعه کشی جام جهانی تدارک دیده است که در موعد مقرر و پس از قرعه کشی معادل ریالی آن به برندگان اهداء خواهد شد.

علاقه مندان به شرکت در این قرعه کشی تنها نیاز است نسبت به «مالکیت قانونی خط تلفن همراه»، «فعال بودن سیمکارت شان» و «نرمال بودن خط» در زمان دریافت جایزه آگاه باشند.

گفتنی است تیم ملی ایران در تاریخ های ۳۰ آبان ماه، ۴ و ۸ آذر ماه به ترتیب به دیدار تیم های انگلیس، ولز و آمریکا در ورزشگاه های خلیفه الریان، احمد ابن علی و الثمامه خواهد رفت.

همراه اول به عنوان حامی اول ورزش ایران، برای تیم ملی کشورمان در این دوره از رقابت های جهانی آرزوی موفقیت و پیروزی کرده است.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا