امنیتتکنولوژیدسته‌بندی نشده

10 مورد مشکل ساز در واتس اپ که باعث مسدود شدن حساب کاربری شما می‌شوند

امتیاز دهی

10 مورد مشکل ساز در واتس اپ که باعث مسدود شدن حساب کاربری افراد می‌شوند کدامند و برای حل این مشکل‌ها چه باید کرد؟

واتس اپ یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان در سراسر جهان است. پلتفرم متعلق به متا به ابزاری تبدیل شده است که روزانه میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند.

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال  دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

واتس اپ، برای ایمن نگه داشتن کاربرانش، به طور مرتب تعداد زیادی حساب کاربری را ممنوع می‌کند. اکانت‌ها به دلایل مختلفی می‌توانند مسدود شوند و شایان ذکر است که اکانت واتس اپ شما می‌تواند بدون اطلاع یا اطلاع رسانی در مورد آن مسدود شود.

در وب‌سایت رسمی واتس‌اپ آمده است: «اگر فکر کنیم فعالیت حساب‌ها شرایط خدمات ما را نقض می‌کنند، ممکن است حساب‌ها را مسدود کنیم. طبق شرایط خدمات ما، ممکن است این حق را داشته باشیم که شما را بدون اطلاع قبلی مسدود کنیم.»

اگر از کاربران واتس اپ هستید، 10 مورد مشکل ساز واتس اپ که ممکن است منجر به ممنوعیت ورود شما به این پلتفرم شود را در سیار نیوز بخوانید.

واتس اپ
واتس اپ

10 مورد مشکل ساز در واتس اپ که باعث مسدود شدن حساب کاربری شما می‌شوند

استفاده از واتس اپ برای ارسال ویروس یا بدافزار

اشتراک‌گذاری فایل‌های حاوی ویروس یا بدافزار توسط واتس اپ اکیدا ممنوع است. ارسال چنین فایل‌های مخربی که می‌تواند به دستگاه‌های دیگر کاربران آسیب برساند، می‌تواند شما را از واتس اپ محروم کند.

مطالب مفید برای شما:  کلاهبرداران به اسم ایلان ماسک بیش از 2 میلیون دلار رمزارز سرقت کرده‌اند

اشتراک‌گذاری شماره تلفن یا ارسال پیام به شماره ناشناس

شماره تلفن‌ها را بدون رضایت به اشتراک نگذارید یا از داده‌های به دست آمده از منابع غیرقانونی برای ارسال پیام به کاربران در واتس اپ یا اضافه کردن آنها به گروه‌ها استفاده نکنید. انجام این کار می‌تواند حساب شما را از پلتفرم مسدود کند.

ایجاد یک حساب کاربری جعلی

ایجاد یک حساب کاربری جعلی یا جعل هویت شخص دیگری در واتس اپ هم می‌تواند شما را از این پلتفرم محروم کند. وقتی صحبت از واتس اپ بیزینس به میان می‌آید، کلاه‌برداران اغلب حساب‌های جعلی ایجاد می‌کنند تا کاربران را فریب دهند.

ارسال پیام‌های خودکار یا انبوه

با استفاده از واتس اپ پیام انبوه، پیام خودکار یا شماره‌گیری خودکار ارسال نکنید. واتس‌اپ از فناوری یادگیری ماشینی و گزارش‌های کاربران برای شناسایی و ممنوعیت حساب‌هایی که پیام‌های خودکار ناخواسته ارسال می‌کنند، استفاده می‌کند.

ایجاد حساب‌ها به روش‌های غیرمجاز یا خودکار

ایجاد حساب‌ها یا گروه‌ها به روش‌های غیرمجاز یا خودکار، یا استفاده از نسخه‌های تغییر یافته واتس‌اپ هم می‌تواند شما را تحریم کند. باید از استفاده از ابزارهای آنلاینی که به شما کمک می‌کنند تا چندین گروه را به راحتی ایجاد کنید، اجتناب کنید.

استفاده بیش از حد از لیست‌های پخش

همانطور که در واتس اپ، استفاده مکرر از پیام‌های پخش شده ممکن است باعث شود که افراد پیام‌های شما را گزارش کنند و شرکت ممکن است مجبور شود حساب‌هایی را که چندین بار گزارش شده‌اند را مسدود کند.

ارسال پیام‌های ناخواسته

مطابق با واتس اپ، اگر مخاطبی از شما بخواهد که ارسال پیام به او را متوقف کنید، باید مخاطب را از دفترچه آدرس خود حذف کنید و از تماس مجدد با آنها خودداری کنید. اگر کاربر دیگر شکایتی ارائه کند، حساب واتس اپ شما ممکن است مسدود شود.

تلاش برای تغییر یا تغییر کد برنامه واتس اپ

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند شما را از واتس اپ خارج کند این است که سعی کنید با کد برنامه واتس اپ بازی کنید یا آن را تغییر دهید. واتس اپ در شرایط و ضوابط خود می‌گوید: «مهندسی معکوس، تغییر، اصلاح، ایجاد آثار مشتق شده، دیکامپایل، یا استخراج کد از خدمات ما باعث مسدود شدن حساب کاربری شما خواهد شد.»

مطالب مفید برای شما:  «مگنیس» برنده غزال زرین بهترین بازی ژانر ساده منتشر شد

استفاده از GB WhatsApp یا WhatsApp Plus

استفاده از برنامه‌های شخص ثالث مانند GB WhatsApp و WhatsApp Plus هم ممکن است باعث محرومیت شما از واتس اپ شود. همانطور که این شرکت در وب سایت خود می‌گوید: «WhatsApp Plus برنامه‌ای است که توسط واتس اپ توسعه داده نشده است و همچنین توسط واتس اپ مجاز نیست. توسعه دهندگان WhatsApp Plus هیچ ارتباطی با واتس اپ ندارند و ما از WhatsApp Plus پشتیبانی نمی‌کنیم.»

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن