ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

8 میلیون نسخه از بازی Cyberpunk 2077 پیش‌خرید شده است

استودیوی «سی‌دی پراجکت رد» (CD Projekt Red) رسماً اعلام کرده که 8 میلیون نسخه از بازی Cyberpunk 2077 پیش‌خرید شده که رقم عظیمی است.

بازی Cyberpunk 2077 پس از سال‌ها انتظار و فراز و نیشب‌ها و تاخیرهای مختلف، بالاخره به عرضه رسیده و اگرچه هنوز یک روز کامل از عرضه‌اش نگذشته، واضح است که موفقیت عظیمی را برای استودیوی سی‌دی پراجکت رد رقم خواهد زد که از جمله مصداق‌های آن، ثبت بیش از 1 میلیون بازیکن همزمان در استیم است.

اکنون از دستاورد دیگری از بازی Cyberpunk 2077 آگاهی یافته‌ایم. حساب کاربری رسمی روابط سرمایه‌گذار سی‌دی پراجکت رد اعلام کرده که 8 میلیون نسخه از این عنوان پیش‌خرید شده است.

این بدین معنی است که Cyberpunk 2077 به راحتی جزو عناوین با بیشترین پیش‌خرید قرار دارد و رکورد 7 میلیون نسخه‌ای Grand Theft Auto 5 در سال 2013 را شکسته است.

درحالی که آمار و ارقام ساخته‌ی بزرگ سی‌دی پراجکت رد در حال حاضر بسیار درخشان و امیدوارکننده به نظر می‌رسند، باید منتظر ماند و دید که این موفقیت در آینده پایدار خواهد بود یا خیر. تا به اینجای کار از مقدار فراوان باگ‌ها در این عنوان شنیده‌ایم و اگرچه در حدی نبوده‌اند که تجربه‌ی بازی را دچار اختلال قابل توجهی کنند، اما می‌توانند بازیکنان را در کوتاه مدت آزرده‌خاطر کنند.

علاوه بر باگ‌ها، Liana Ruppert از گیم‌اینفورمر گزارش کرده که هنگام تجربه‌ی بازی Cyberpunk 2077 دچار تشنج شده و این به‌خاطر الگوهای نوری این عنوان است که به الگوهایی که توسط متخصصان مغز و اعصاب برای کمک به القای تشنج جهت مقاصد درمانی استفاده می‌کنند شباهت دارند. با این حال، در ابتدای بازی هشداری در این زمینه یا هر گونه حمله‌ی دیگر را مشاهده نمی‌کنیم که البته سی‌دی پراجکت رد اقدام به اصلاح آن کرده است.

بازی Cyberpunk 2077 هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سریز ایکس و گوگل استادیا قرار دارد و دارندگان نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان آن از قابلیت دریافت رایگان نسخه‌ی نسل جدید برخوردار هستند. در خصوص محتویات پس از عرضه‌ی این عنوان که سی‌دی پراجکت رد همان‌طور که قابل پیش‌بینی است برنامه‌های ویژه‌ای برای آن دارد، باید گفت که به‌تازگی معرفی این محتویات به اوایل 2021 موکول شده است درحالی که قرار بود پیش از عرضه از آن‌ها رونمایی شود. همچنین از اینجا می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 را مشاهده کنید.

نظر شما درباره‌ی بازی Cyberpunk 2077 تاکنون چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن