کارگردان آنچارتد یک بازی از دنیای مارول می‌سازد

کارگردان خلاق سه‌گانه Uncharted یک بازی از دنیای مارول می‌سازد

امی هنیگ، کارگردان خلاق سابق استودیو ناتی داگ که حالا استودیو مختص به خود را رهبری می‌کند، در حال کار روی یک بازی از دنیای مارول است.

ساخت یک بازی مارول توسط امی هنیگ
امی هنیگ مدیر استودیو Skydance

استودیو Skydance New Media، با رهبری امی هنیگ (Amy Hennig) مشغول ساخت یک بازی داستانی بلاک باستر اکشن ماجراجویی با یک روایت کاملا تازه از دنیای مارول است؛ هرچند که هنوز مشخص نشده این بازی مارول داستان کدام یک از قهرمان‌های این دنیای محبوب را روایت خواهد کرد. این استودیو هنوز تاریخ انتشار حدودی این بازی را هم مشخص نکرده است و معلوم نیست برای کدام پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

با این که هنوز هیچ چیز خاصی از این بازی نمی‌دانیم، وجود شخص امی هنیگ در این پروژه مارول، یک اتفاق هیجان‌انگیز محسوب می‌شود. هنیگ به عنوان نویسنده و کارگردان خلاق سه قیمت ابتدایی مجموعه Uncharted کار کرده و کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است. بنابراین می‌توان امیدوار بود که این بازی از دنیای مارول با وجود چنین فرد خلاقی پشت آن بتواند یک تجربه جذاب دیگر باشد.

این روزها مارول به شدت در دنیای بازی‌های ویدیویی سرش شلوغ است و استودیوهای مختلفی نظیر اینسامنیاک گیمز روی آثاری نظیر Spider-Man 2 و Wolverine کار می‌کنند.

منبع: The Verge

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا