Xperia Tuoch؛ دیوارها را لمسی کنید

ابر کمپانی سونی امروز از عرضۀ پروژکتور جدید و هوشمند خود موسوم به Xperia Touch ، در امارات متحدۀ عربی و عربستان خبر داد.این پروژکتور از آخرین راهکارهای هوشمند سونی بهره می برد در حجم و اندازۀ کوچک و وزنی سبک تولید می شود.

این پروژکتور کوچک قادر به خلق تصویری در ابعاد ۲۳ اینچ بر روی دیوار و یا سطوح مسطح می باشد که تصویر ایجاد شده دارای قابلیت تمام لمسی می باشد و توانایی ارائه تصاویر با کیفیت HD را نیز بهمراه دارد. چه شما قصد انجام بازی در اتاق نشیمن را داشته باشید، چه بخواهید پیامی را بر روی دیوار آشپزخانه یاداشت کنید، این وبدئو پروژکتور ابعاد جدیدی از کارایی در این زمینه را برای شما ارائه خواهد داد.


این ویدئو پروژکتور از فانکشنها و امکانات هوشمندی جهت بهبود عملکرد لمسی بهره می برد و همچنین دارای دو اسپیکر است که توانایی ایجاد صدای شفاف (استریو) را دارند. این ویدئو پروژکتور دارای قابلیت های بسیار کاربردی از جمله ایجاد صفحه بصورت عمودی و افقی، امکان اتصال به عنواع کانشکن های هوشمند ، سازگاری کامل با برنامه ها و بازی های اندروید و گوگل پلی را به همراه دارد.

سونی اعلام کرد Xperia Touch در امارات متحدۀ عربی و کشور عربستان عرضه خواهد شد و در دبی با قیمت ۵۷۰۰ درهم و در عربستان با قیمت ۵۷۹۹ ریال به فروش خواهد رسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا