ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

انتشار بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine به تعویق افتاد

یوبی‌سافت به دنبال چالش‌های به وجود آمده برای توسعه‌ی بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine، انتشار آن‌ها را به تعویق انداخته است.

با عناوینی نظیر Assassin’s Creed Valhalla ،Far Cry 6 و Immortals Fenyx Rising، قرار بود باقی‌مانده‌ی سال مالی یوبی‌سافت بسیار شلوغ باشد اما متاسفانه قرار نیست تمامی این عناوین در موعد مقرر به انتشار برسند.

یوبی‌سافت طی جدیدترین گزارش مالی خود از تعویق عرضه‌ی بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine به سال مالی آینده خبر داده است. این بدین معنی است که حال باید انتظار انتشار این عناوین بین 1 آپریل 2021 (12 فروردین 1400) و 31 مارچ 2022 (19 اسفند 1400) را داشته باشیم.

یوبی‌سافت اظهار داشته که دلیل اصلی تاخیر بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine مشکلاتی بوده که برای تیم‌های سازنده درحالی که به‌خاطر پاندمی کرونا از راه دور کارها را به پیش می‌برده‌اند، به وجود آمده است. همچنین گفته شده است که این تاخیر به تقویت فروش این شرکت در بلند مدت پس از یک نیمه‌ی اول قدرتمند از لحاظ عملکرد تجاری، کمک خواهد کرد و عملکرد پایداری را برای این شرکت در یک بازه‌ی زمانی طولانی تضمین خواهد نمود.

Far Cry 6 در ابتدا قرار بود در فوریه‌ی 2021 روانه‌ی بازار شود و یکی از اولین عناوین عمده‌ی 2021 به حساب می‌آمد که بسیاری مشتاق و منتظر آن بوند. در عین حال، Rainbow Six: Quarantine اگرچه معرفی‌اش به E3 2019 برمی‌گشت اما تاکنون شاهد نمایش و جزئیات قابل توجهی از آن نبودیم و این موضوع باعث می‌شود که تاخیر آن کمی قابل درک‌تر باشد.

در حال حاضر با پروژه‌های متعددی که یوبی‌سافت در دست توسعه دارد، سخت است که زمان انتشار بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine را حدس بزنیم اما در هر صورت، به احتمال بسیار زیاد از اوایل 2021 جزئیات بیشتری از این عناوین به شدت مورد انتظار به اشتراک گذاشته خواهد شد.

جدیدترین عنوان عمده­‌ی یوبی‌سافت Watch Dogs: Legion است که در ۲۹ اکتبر (8 آبان) برای پی‌سی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر می‌شود و در زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس/ایکس‌باکس سریز اس در ماه نوامبر نیز روی آن‌ها در دسترس قرار می‌گیرد. پس از آن، Assassin’s Creed Valhalla را پیش رو داریم که اخیراً توسعه‌اش به پایان رسیده و آماده است تا در 17 نوامبر مصادف با 27 آبان بر روی پی‌سی، ایکس‌باکس سریز ایکس/ایکس‌باکس سریز اس، پلی‌استیشن 5 و گوگل استادیا به عرضه برسد. یوبی‌سافت همچنین برای پشتیبانی آن پس از عرضه برنامه‌های مخصوصی دارد.

نظر شما راجع به تاخیر بازی Far Cry 6 و Rainbow Six: Quarantine چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن